FILMY Z EVENTÓW

 

Profesjonalne filmy z eventów – zapisz najważniejsze chwile swojego wydarzenia!

 

 PORTFOLIO:

 
 

 

BUDUJ POZYTYWNY WIZERUNEK SWOJEJ FIRMY DZIĘKI FILMOM Z EVENTÓW

 

Dzięki naszemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu uwiecznimy każdy event w taki sposób abyś z uśmiechem wracał do ważnych dla Ciebie i co najważniejsze Twoich klientów chwil. Filmy z Eventów są także świetną formą promocji i sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Ponadto dają możliwość lokowania produktów dzięki czemu Twoje usługi będą docierać do szerszego grona osób.

Filmy z eventów, imprezy lub konferencji dzięki swojej atrakcyjnej wizualnie formie zachęcą kolejnych klientów do uczestnictwa w Twoich nadchodzących wydarzeniach. W rezultacie rozpoznawalność Twojej marki będzie rosła wraz z listą kolejnych kontrahentów.

 

FILMY Z EVENTÓW CIESZĄ SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ W SIECI!

Bezsprzecznie internet jest obecnie głównym źródłem pozyskiwania informacji! W związku z tym filmy z eventów pomogą Ci trafić nawet do odbiorców na co dzień niezwiązanych z Twoją branżą. Co więcej dzięki swojej atrakcyjnej formie zatrzymają ich przed ekranem. Co więcej sprawią, że kolejne osoby poznają Twoją ofertę.

Wykorzystywanie potęgi internetu jest w tych czasach podstawą każdej działalności. Dzięki odpowiednio zrealizowanym filmom z eventów możesz dotrzeć do dziesiątek tysięcy nowych odbiorców!

 

REALIZACJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE! FILMY Z EVENTÓW, KTÓRE ZWRÓCĄ UWAGĘ WIDZÓW

W kwestii wideofilmowania stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm. W tym celu skupiamy w swoich szeregach tylko specjalistów w swojej dziedzinie. Co ważniejsze zawsze słuchamy naszych klientów dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować ich wizję w 100%. Wspólnie ustalamy styl filmu, ilość i długość nagranych materiałów oraz dodatkowe usługi, takie jak drony, nagranie z kamer GoPro czy animacje graficzne.

Warto również wspomnieć, że do produkcji naszych filmów używamy najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować filmy na światowym poziomie.

 

PROFESJONALNE FILMY Z EVENTÓW W DOBREJ CENIE!

Co najważniejsze nasze ceny są atrakcyjne i dostosowane do potrzeb klienta. Ofertę cenową przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj wydarzenia, jego czas trwania i specjalne wymagania klienta.

 

 

Jeśli chcesz mieć niepowtarzalny film z Twojego eventu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi przyjść na każde wydarzenie. Uchwycimy jego najważniejsze momenty i stworzymy dla Ciebie film, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

 

Szczegółowe koszty realizacji Filmów z Eventów znajdą Państwo przechodząc do zakładki CENNIK.

Obsługujemy następujące miasta i województwa: Katowice, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Rybnik, Bytom, Sosnowiec, Bielskio Biała, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Żory, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Mikołów, Knurów, cały Śląsk, województwo Opolskie, Małopolskie oraz Dolny Śląsk.

W międzyczasie zapraszamy Państwa na nasz FANPAGE  gdzie będziecie mogli śledzić newsy związane z naszą działalnością i nade wszystko być na bieżąco z promocjami, które dla Was przygotowujemy.