Filmy ślubne

Filmy Ślubne – 40KILO VINYLI

Filmy ślubne firmą która oferuje profesjonalne i artystyczne rozwiązania w zakresie wideofilmowania jednego z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, kreatywności i wiedzy na temat branży filmowej, nasza firma gwarantuje, że każdy szczegół związany z tym wyjątkowym dniem zostanie uwieczniony w sposób  niezapomniany.

PORTFOLIO:

FILMY ŚLUBNE – 40KILOVINYLI

Filmy Ślubne to bez wątpienia bardzo ważna usługa w branży weselnej.

Faktem jest, że zyskuje ona coraz większą popularność wśród przyszłych małżonków. Mają oni świadomość, że wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Dlaczego tak jest? Po pierwsze film pozwoli im przeżyć ten dzień jeszcze raz, a także podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi. Po  drugie może być także niezwykle wzruszającym prezentem dla przyszłych pokoleń.

 

A co my możemy dla Was zrobić w tej kwestii? Bez wątpienia wiele!

Bądź co bądź jesteśmy specjalistami w tej materii! Krótko mówiąc nasza firma, która oferuje usługi filmowe związane z weselami, to idealne rozwiązanie dla wszystkich par, które chcą mieć niepowtarzalne wspomnienia na całe życie.

 

Każdy film ślubny, który jest realizowany przez naszą firmę, jest indywidualnie dostosowany do potrzeb i wymagań klienta.

Dzięki kreatywności i wiedzy na temat branży filmowej nasze produkcje są utrzymane w pięknej, artystycznej formie. Firma 40KILO VINYLI oferuje wiele różnorodnych pakietów, które pozwalają na dostosowanie usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Co więcej każdy z nich zawiera wyjątkowe rozwiązania filmowe, które pozwalają na wyrażenie emocji i uczuć. Z tego powodu para młoda może cieszyć się pięknymi wspomnieniami z dnia ślubu, które będą zawsze w ich sercach.

 

Współpraca z 40kilovinyli.pl to gwarancja nie tylko pięknych, artystycznych filmów, ale również profesjonalnej obsługi.

Nasze usługi to nie tylko kręcenie filmów, to przede wszystkim oferowanie niezapomnianych wspomnień z jednego z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Nasza firma oferuje wiele dodatkowych usług, takich jak przygotowanie teledysku lub wywiadu z parą młodą, które  wzbogacą film. Krótko mówiąc dzięki tym usługom, para młoda może uzyskać naprawdę wyjątkowe i niezapomniane wspomnienia. Należy również wspomnieć o naszych umiejętnościach artystycznych, które są nieocenione przy kręceniu filmów ślubnych.

 

Filmy produkowane przez 40kilovinyli.pl nie są jedynie dokumentacją wydarzeń, ale  piękną opowieścią o miłości i emocjach.

Warto nam zaufać. Bowiem każda chwila tego wyjątkowego dnia jest dla nas ważna. Nie możemy pozwolić, by bynajmniej jedno wydarzenie umknęło naszej kamerze, choć czasami warunki bywają trudne. Chociażby deszcz, czy wiatr, nie stanowią dla nas problemu. Dopóki młoda para jest zadowolona z efektów, my jesteśmy szczęśliwi. Dotychczas mieliśmy okazję pracować z wieloma wspaniałymi parami. Faktycznie każde wesele było inne, ale zawsze dawaliśmy z siebie wszystko, aby zrealizować nasze zlecenie najlepiej, jak tylko jest to możliwe.

 

Jakkolwiek każda para ma swoje oczekiwania i potrzeby, dlatego staramy się dopasować nasze usługi do nich.

Jeśli para ma jakieś specjalne życzenia, zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, aby jak najlepiej sprostać ich wymaganiom. Następnie podczas realizacji, staramy się uwzględnić każdą sugestię zachowując swoją profesjonalną wizję. Mianowicie, kładziemy duży nacisk na to, aby w filmie zawarte były najważniejsze momenty uroczystości. Jednocześnie staramy się uchwycić każdą, nawet najdrobniejszą emocję. Oczywiście, nasza praca nie kończy się na samym filmowaniu, ponieważ dopiero w trakcie montażu powstaje ostateczny produkt. Jeśli chodzi o naszą skuteczność to możemy się pochwalić całkowitym zadowoleniem klientów. Od momentu rozpoczęcia wieloletniej działalności firmy pary młode są w 100% zadowolone z naszych filmów. W związku z tym na naszym firmowym profilu średnia ocen równa się 5,0.

Nasza firma to zespół ludzi z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego, jeśli szukają Państwo profesjonalistów, którzy zadbają o każdy detal i nie przegapią najważniejszych chwil, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Podsumowując, w naszym najpopularniejszym pakiecie oferujemy Państwu:

 
Ujęcia rejestrowane przez dwóch profesjonalnych operatorów.
 
Montaż filmu w granicach jednej godziny.
 
Rejestracje dźwięku w odpowiednich momentach uroczystości.
 
Dodatkowe ujęcia z drona (nie latamy w przypadku bardzo złej pogody oraz w momencie gdy dron może stanowić zagrożenie dla osób postronnych).
 
Krótkie wywiady zarówno z gośćmi jak i z najbliższą rodziną.  
 
Teledysk (materiał pokazujący w skrócie najciekawsze momenty wesela).
 
3 reelsy na instagrama, fb, tik tok’a itp. z kilkoma najciekawszymi momentami z wesela.
 
Zaczynamy pracę od przygotowań kończymy po oczepinach.
 
Szczegółowe koszty znajdą Państwo przechodząc do zakładki CENNIK.
 
Ze względu na charakter usługi opłaty za dojazd ustalane są indywidualnie aczkolwiek w przypadku realizacji w Katowicach oraz miastach ościennych dojazd nie jest naliczany.

 

FILMY ŚLUBNE – 40KILO VINYLI

W międzyczasie zapraszamy Państwa na nasz FANPAGE gdzie będziecie mogli śledzić newsy związane z naszą działalnością i nade wszystko być na bieżąco z promocjami, które dla Was przygotowujemy.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do KONTAKTU.