FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE

 

Zmienimy Twoją wizję w rzeczywistość! Filmy reklamowe i promocyjne jako najlepsza forma reklamy!

 

PORTFOLIO:

Jakie cechy ma dobry film reklamowy?

Bez wątpienia głównym celem reklamy jest sprzedaż! Odpowiednio przygotowany film pozwoli Ci dotrzeć do nowych odbiorców i co najważniejsze w atrakcyjny sposób przedstawi im Twoją ofertę. Określenie profilu odbiorcy oraz jego potrzeb jest kluczowe w realizacji Filmów Reklamowych i Promocyjnych ŚLĄSK KATOWICE. Z racji tego, że działalność naszej firmy oparta jest na doświadczeniu oraz umiejętnościach z łatwością pomożemy Ci określić Twoją grupę odbiorców.

Filmy Reklamowe muszą mieć atrakcyjną formę, która przyciągnie i co najważniejsze zatrzyma widza przed ekranem.  Dzięki odpowiedniej formie filmu ludzie zyskają zaufanie do Twojej marki oraz będą się z nią utożsamiać.

Bez względu na to jaką formę będzie miał Film Reklamowy ma on wypromować Twój produkt i usługi!

Filmy Reklamowe i Promocyjne ŚLĄSK KATOWICE to gwarancja sukcesu?

Zdecydowanie TAK! W czasach social media i internetu to właśnie wideo jest najskuteczniejszą formą przykuwania uwagi widza. Mając na względzie fakt, że wzrok jest wiodącym zmysłem człowieka stawiając na wideo masz największe szanse na sukces w promocji swojej marki. Dzięki temu filmy reklamowe są również świetnym sposobem na przedstawienie odbiorcy Twojego zespołu.

Jak powstają filmy reklamowe i promocyjne ŚLĄSK KATOWICE?

Po pierwsze konsultujemy z klientami ich wizję i pomysły. Ustalamy dlaczego tworzymy film oraz jaki efekt chcemy osiągnąć.

Po drugie tworzymy scenariusz i wybieramy miejsce nagrań. Szukamy odpowiednich aktorów lub materiałów stockowych do wykorzystania w filmie.

Po trzecie realizujemy ujęcia i wybieramy podkład dźwiękowy. W konkretnych przypadkach nagrywamy również głos lektora oraz tworzymy oprawę graficzną i animacje. Po zakończeniu tych procesów tworzymy finalny montaż filmu.

Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, działamy szybko i dotrzymujemy ustalonych terminów!

Jak zamawiać filmy promocyjne i reklamowe ŚLĄSK KATOWICE?

To bardzo proste! Wystarczy, że użyją Państwo naszego formularza w zakładce KONTAKT lub zadzwonią pod jeden z numerów podanych na stronie.

Działamy na terenie całego Śląska (Katowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice czy Rybnik) oraz województw Małopolskiego, Opolskiego czy Dolnośląskiego.

 

Szczegółowe koszty realizacji Filmów Reklamowych i promocyjnych ŚLĄSK KATOWICE znajdą Państwo przechodząc do zakładki CENNIK.

W międzyczasie zapraszamy Państwa na nasz FANPAGE  gdzie będziecie mogli śledzić newsy związane z naszą działalnością i nade wszystko być na bieżąco z promocjami, które dla Was przygotowujemy.