FILMY PRODUKTOWE

 

FILMY PRODUKTOWE. REKLAMA, KTÓRA DZIAŁA!

 

Celem 40kilovinyli.pl jest pomóc klientom w osiągnięciu sukcesu w sprzedaży swojego asortymentu. Aby tego dokonać, stawiamy na wykorzystanie filmów produktowych, które wyróżniają się na tle konkurencji.

 

PORTFOLIO:

Czy wiesz, że obecnie ponad połowa konsumentów szuka form wideo aby podjąć decyzję zakupową??? Filmy Produktowe ŚLĄSK KATOWICE jako nowa forma reklamy.

Bez wątpienia reklama produktu w formie filmu szybciej przykuwa uwagę odbiorcy. Żyjemy w świecie obrazów, które o wiele skuteczniej działają na nasze zmysły niż klasyczne formy reklamowe jak np. opis produktu. Konsumenci nie chcą i nie kupują już przysłowiowego 'kota w worku’ albowiem dzięki przekazom multimedialnym mogą na własne oczy przekonać się czy interesujący ich artykuł rzeczywiście wart jest ich pieniędzy.

Filmy Produktowe Katowice pozwalają również na budowanie zaufania klienta wobec marki. Konsumenci łatwiej ulegają emocją podczas oglądania filmów reklamowych więc jeśli właściwie je ukierunkujemy zbudujemy relację na linii klient – marka.

 

 

Celem filmów produktowych jest nie tylko sprzedaż! FILMY PRODUKTOWE ŚLĄSK KATOWICE

Bez wątpienia klient dobrze poinformowany to klient zadowolony. Dlatego nawet jeśli nie dokona on zakupu w danym momencie zapamięta nas jako rzetelnego i profesjonalnego sprzedawcę. Dzięki temu chętniej będzie do nas wracał i w konsekwencji zdecyduje się na zakup produktu.

 

Jakie korzyści daje film produktowy?

Filmy produktowe Śląsk z powodu swojej atrakcyjnej formy bez wątpienia szybciej przykuwają uwagę klienta. W ten sposób budujemy świadomość produktu i informujemy o jego przeznaczeniu i sposobie wykorzystania. Co najważniejsze nie zawsze jesteśmy przekonani początkowo co do jakości oglądanej rzeczy – film produktowy odmieni to myślenie.

 

Filmy Produktowe czy są nam potrzebne?

Firma rośnie w siłę przede wszystkim z każdym kolejnym pozyskanym klientem. Dopiero gdy konsumenci poznają Twoją markę, oceniają jej rzeczywistą wartość. Filmy produktowe Katowice stanowią doskonały sposób na uwierzytelnienie działalności w ich oczach.

W głównej mierze to na podstawie tego co widzą, klienci będą podejmować decyzję czy nawiązać z Tobą współpracę lub skorzystać z Twoich usług. Reklama w formie filmu jest bliska użytkownikowi Internetu i zwróci jego uwagę szybciej i skuteczniej niż tekst pisany.

 

Filmy produktowe jak powstają?

W celu realizacji filmów korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz w pełni profesjonalnego studia video/foto, które mieści się w sercu Śląska. Nasze usługi cechują się niebywałą dbałością o szczegóły oraz indywidualnym podejściem do każdego powierzonego nam zadania dzięki czemu uzyskujemy efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Pilnie przysłuchujemy się Państwa oczekiwaniom jednocześnie proponując sprawdzone rozwiązania.

 

 

Szczegółowe koszty realizacji Filmów Produktowych znajdą Państwo przechodząc do zakładki CENNIK.

Obsługujemy następujące miasta i województwa: Katowice, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Rybnik, Bytom, Sosnowiec, Bielskio Biała, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Żory, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Mikołów, Knurów, cały Śląsk, województwo Opolskie, Małopolskie oraz Dolny Śląsk.

W międzyczasie zapraszamy Państwa na nasz FANPAGE  gdzie będziecie mogli śledzić newsy związane z naszą działalnością i nade wszystko być na bieżąco z promocjami, które dla Was przygotowujemy.